مرکز اطلاع رسانی و رزرواسیون اماکن اقامتی کشور یا اقامت۲۴ دارای بزرگترین بانک اطلاعات هتل های سراسر شهرهای کشور میباشد. اقامت۲۴ اطلاعات جامعی از تمامی مواردی که شما باید درباره هتل محل رزرو بدانید، با کاربری استفاده آسان در اختیارتان قرار داده است. با یک نگاه به قسمت هتل های ایران، اطلاعات چند صد هتل در اختیار شماست. هنر خارق العاده اقامت۲۴ تلفیقی از تکنولوژی رابط کاربری ساده و روان و سرعت پاسخگویی دیتابیس سایت می باشد که بصورت آنی می توانید در میان صدها هتل چرخی بزنین و مقایسه کنین و هتل ...

بانک بزرگ اطلاعات هتل های ایرانمرکز اطلاع رسانی و رزرواسیون اماکن اقامتی کشور یا اقامت۲۴ دارای بزرگترین بانک اطلاعات هتل های سراسر شهرهای کشور میباشد. اقامت۲۴ اطلاعات جامعی از تمامی مواردی که شما باید درباره هتل محل رزرو بدانید، با کاربری استفاده آسان در اختیارتان قرار داده است.

 

با یک نگاه به قسمت هتل های ایران، اطلاعات چند صد هتل در اختیار شماست. هنر خارق العاده اقامت۲۴ تلفیقی از تکنولوژی رابط کاربری ساده و روان و سرعت پاسخگویی دیتابیس سایت می باشد که بصورت آنی می توانید در میان صدها هتل چرخی بزنین و مقایسه کنین و هتل مورد نظر را انتخاب و بصورت آنیرزرو هتل شما تایید شود.


اقامت ۲۴ قسمت انتخاب هتل ها را با چینش مناسب، امکانات هتل مورد نظر را بصورت مشخصی در معرض دیدگان شما قرار داده است. در صفحه مشخصات هر هتل، شما میتوانید سفر مجازی با کمک تصاویر از بخش های مختلف هتل مانند نمای بیرونی هتل، تصاویری از لابی ها، اتاق ها، فضاهای داخلی و خارجی هتل، رستوران، کافی شاپ، سالن ها و... داشته باشید.

 

اطلاعات هتل های ایران,اطلاعات از هتل ها,بانک اطلاعات هتل ها

 
بانک بزرگ اطلاعات هتل های کشور در سایت اقامت 24،  www.eghamat24.com موارد گوناگونی از اطلاعات مورد نیاز مسافران را نشان داده و شما در صفحه هر هتل می توانید مواردی مانند معرفی هتل، امتیاز کاربران به هتل مورد نظر، مکان هتل روی نقشه، فاصله هتل با مناطق مختلف گردشگری و زیارتی، مکانی برای بررسی در دسترس بودن هتل برای رزرو، مشخصات عمومی هتل، لیست اتاق ها و قیمت رزرو با تخفیف های ویژه، امکانات ویژه هتل، قوانین هتل، امکانات اتاق ها، امکانات و خدمات هتل، رستوران ها و کافی شاپ ها و سالن کنفرانس را مشاهده نمایید.


با اقامت 24 خیالتان از بودن تمامی اطلاعات و جزییات راحت راحت باشد. مرکز ملی رزرواسیون اماکن اقامتی کار خودش را از سال 1385 شروع نموده و تجربه کافی در امر رزرواسیون هتل ها دارد و بصورت آنی و زنده با هتل های بزرگ کشور در ارتباط است و لحظه به لحظه اطلاعات هتل ها را بروز می کند. اقامت 24 برای اینکه در همه جا در کنار شما باشد اپلیکیشن اندروید هتل یاب را به صورت آنلاین و آفلاین در اختیار شما قرار داده است تا اطلاعات بیش از 700 مرکز اقامتی با حجمی کم، در جیب شما باشد.


می خواهید ببینید در تاریخ خاص آیا برای مدت مثلا 4 روز در شهر مشهد، کدام هتل ها، مسافر می پذیرند و اتاق خالی دارند. کافیست در باکس جستجو، شهر مشهد را تایپ نمایید و تاریخ مربوطه را انتخاب نمایید و بر روی کلید "جستجوی هتل" کلیک نمایید.

 

اطلاعات از هتل ها,بانک اطلاعات هتل ها,اطلاعات هتل های ایران


تنها در چند لحظه، لیست تمامی هتل هایی که در تاریخ مذکور، امکان پذیرایی مسافران را داشته باشند، نمایش داده می شود. اینجاست که شما انتخاب باید بکنید و ما بهترین ها را برای شما آماده کردیم.


با ما تماس بگیرین و از بانک اطلاعاتی ما بصورت تلفنی مشاوره دریافت نمایید. شما جهت انتخاب بهترین مکان برای اقامت و همچنین اطلاعات جانبی در مورد مرکز اقامتی مورد نظر خود می توانید با شماره متمرکز زیر تماس حاصل نمایید


سایت اقامت 24  www.eghamat24.com
سایت پروازیاب جهت رزرو بلیط هواپیما www.parvazyab.com

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه