آژانس هواپیمایی الماس نشان خدماتی از قبیل تورهای اروپایی، آسیایی، داخلی و فروش بلیط ایرلاین های داخلی و خارجی و رزرواسیون هتل در سراسر دنیا را به مسافرین ارائه می دهد. آژانس هواپیمایی و مسافرتی الماس نشان مجری مستقیم تورهای کوش آداسی،بلغارستان،بالی و سوچی می باشد و به یاد داشته باشید در همه ی ساعات شبانه روز شما می توانید با مراجعه به وب سایت آژانس الماس نشان از قیمت تورهای لحظه آخری آگاه شوید. تورهای آژانس الماس نشان. تور سوچی:. سوچی بزرگ‌ترین شهر توریستی روسیه محسوب می‌شود. هر تابستان حد ...

معرفی تور های آژانس هواپیمایی الماس نشانآژانس هواپیمایی الماس نشان خدماتی از قبیل تورهای اروپایی، آسیایی، داخلی و فروش بلیط ایرلاین های داخلی و خارجی و رزرواسیون هتل در سراسر دنیا را به مسافرین ارائه می دهد. آژانس هواپیمایی و مسافرتی الماس نشان مجری مستقیم تورهای کوش آداسی،بلغارستان،بالی و سوچی می باشد و به یاد داشته باشید در همه ی ساعات شبانه روز شما می توانید با مراجعه به وب سایت آژانس الماس نشان از قیمت تورهای لحظه آخری آگاه شوید.

 

آژانس هواپیمایی,آژانس های مسافرتی,تورهای اروپایی

 
تورهای آژانس الماس نشان
تور سوچی:
سوچی بزرگ‌ترین شهر توریستی روسیه محسوب می‌شود. هر تابستان حدود 2 میلیون نفر و در کل سال حدود 4 میلیون نفر به سوچی سفر می‌کنند. سوچی به پایتخت تابستانی روسیه و مروارید دریای سیاه هم معروف است.


رشته‌های اسکی آلپاین و اسکی نوردیک المپیک و پارالمپیک زمستانی 2014 روسیه در مجموعه‌ی اسکی رزا خوتور در منطقه‌ی سوچی برگزار شد. علاوه بر این که مسابقات جایزه بزرگ فرمول 1 روسیه از سال 2014 تا حداقل سال 2020 در سوچی برگزار می‌شود، بخشی از مسابقات جام جهانی 2018 روسیه هم در سوچی برگزار می‌شود،راه ساحلی سوچی (کنار دریای سیاه) که در دهه‌ی 30 ساخته شده است، هم جاذبه‌ای طبیعی و هم جاذبه‌ای تاریخی است. نسیم ملایم دریا را در قدم زدن خود احساس کنید  قیمت تور سوچی مناسب است به همین دلیل گردشگران بسیاری برای بازدید از این شهر زیبا به روسیه سفر می کنند

 

آژانس هواپیمایی,آژانس های مسافرتی,تورهای اروپایی


تور بلغارستان:
 بلغارستان یکی از کشورهای بالکان است که کوه های بی نظیری دارد و در گذشته بخشی از امپراتوری عثمانی محسوب می شد. به همین دلیل فرهنگ آن ترکیبی از فرهنگ ترکی و اروپایی است،وارنا یکی از زیبا ترین و مهمترین شهرهای بلغارستان است و پس از سوفیا و پلوودیو سومین شهر بزرگ بلغارستان می باشد.

 

این شهر بر کرانه دریای سیاه در نزدیکی دریاچه وارنا واقع شده و بندر مهمی در بخش شرقی بلغارستان بشمار می‌رود. این شهر در 470 کیلومتری شمال شرقی صوفیه قرار دارد و شهر های مهم اطراف دوبریخ ، شومن و بورگاس هستند.وارنا،یکی شهرهای بندری و زیبای کشور بلغارستان است.و با 334٬870 نفر جمعیت در سال 2011 بر کرانه دریای سیاه در نزدیکی دریاچه وارنا واقع شده و بندر مهمی در بخش شرقی بلغارستان بشمار می‌رود. یکی از شهرهای فعال و در حال توسعه بلغارستان دارای جاده های ارتباطی خوب ، هوای عالی و حمل و نقل دریایی و راه آهن است.یک خط قایق برقی که به وسیله سیم از این طرف رودخانه به آن طرف رودخانه می رود نیز در وارنا وجود دارد.

 

این شهر سومین مرکز بزرگ صنعتی بلغارستان است و در امر صنعت کشتیرانی ، کشتی سازی و تعمیرات کشتی فعال می باشد. وارنا به عنوان یک تفریگاه ساحلی دریایی شهرت بین المللی و همه ساله گردشگران زیادی برای باز دید از ایت شهر زیبا به بلغارستان سفر می کنند  قیمت تور بلغارستان  مناسب می باشد .در مجموع وارنا یک منطقه اروپایی با جاذبه های تفریحی توریستی خوب بوده که با توجه به واقع شدن در اروپای شرقی نرخ ارزانی دارد .هوا در وارنا از نیمه شهریور کمی رو به سردی می رود و بهترین ماه برای سفر به وارنا تیر و نیمه مرداد می باشد.

 

آژانس هواپیمایی,آژانس های مسافرتی,تورهای اروپایی


تور کوش آداسی :
کوش آداسی یا جزیره پرنده در 71 کیلومتری شهرستان مرکزی استان آیدین و در نوار ساحلی منطقه اژه واقع گردیده است. این شهر که از شمال با سلجوق و پاموجاک و از جنوب با شبه جزیره دیلک همسایه است در کانون مراکز مهم گردشگری از جمله ازمیر ،افس ،مریم آنا، مارماریس و بودروم قرار دارد. بندر گوش آداسی به علت نزدیکی با جزیره یونانی ساموس برای گردشگران که به ترکیه مسافرت می کنند از جذابیت خاصی برخوردار است.


در گوش آداسی 2 اسکله مخصوص کشتی های توریستی و یک بندر قایق های تفریحی با ظرفیت 650 قایق وجود دارد.كوش آداسی يكی از شهرهای توريستی كشور تركيه محسوب می شود و بيشتر درآمد اين شهر از راه صنعت توريسم می باشد.همچنين اين شهر يك پورت برای كشتي های كروز بوده و بنادر آن جايگاهی برای قايق ها و كشتی های خصوصی كوچك است.

آژانس هواپیمایی,آژانس های مسافرتی,تورهای اروپایی

 
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت تور کوش آداسی به وبسایت آژانس هواپیمایی الماس نشان مراجعه کنید
www.almasneshantour.com

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه