هتل بزرگ فردوسی (Ferdowsi International Grand Hotel)

هتل بزرگ فردوسی (Ferdowsi International Grand Hotel)در مرکز فرهنگی – تجاری تهران در نزدیکی بازار بزرگ و مجاورت موزه های ایران باستان، آبگینه، سکه و جواهرات، کاخ گلستان، دروازه تهران (سر در باغ ملی) و ایستگاه مرکزی مترو قرار دارد. هتل بین المللی بزرگ فردوسی در 22000 مترمربع تاسیس و بطور مرتب گسترش، بازسازی و نوسازی می شود. هتل هم اکنون دارای رستوران های متنوع سنتی، ایرانی، فرنگی و بوفه، تالارهای متعدد جشن و ضیافت، سالن همایش پیشرفته، استخر و مجموعه های ورزشی و تفریحی، سیستم اینترنت پر سرعت بی سیم (Wi-Fi) و پارکینگ طبقاتی، جایگاه ممتازی را در صنعت هتل داری کشور ایجاد کرده است.
 

هتل بزرگ فردوسی,هتل فردوسی,هتل های معروف


اتاق های لوکس هتل بزرگ فردوسی:
سوئیت ها:
مجموعه سوئیت های مدرن هتل که در طبقات فوقانی راه اندازی شده، علاوه بر امکانات استاندارد اتاق های هتل، مجهز به جدیدترین سیستم های رفاهی هوشمند الکترونیک نور، صدا، موسیقی و تهویه هوشمند می باشد. سوئیت های وسیع رویال و امپریال دارای آشپزخانه و جکوزی بوده و چشم انداز زیبایی از شمال و جنوب هتل دارد. سیستم Wi-Fi پوشش کامل اینترنتی بی سیم را فراهم ساخته است.

(Tehran hotel)


اتاق یک تخته:
هتل بزرگ فردوسی دارای 230 اتاق مجهز به امکاناتی چون: فرش، یخچال به همراه مینی بار، تلویزیون، کانال های ماهواره ای، تهویه مطبوع، سرویس بهداشتی، سیستم صوتی و تلفن های راه دور بوده و از خدمات 24 ساعته روم سرویس بهره مند می باشند. سیستم Wi-Fi پوشش کامل اینترنتی بی سیم را فراهم ساخته است. برای هر تخت اضافه مبلغ 1.170.000ریال به موارد فوق اضافه می شود. تمامی قیمت ها با محاسبه ی سرویس و صبحانه در نظر گرفته شده است. مالیات و ارزش افزوده به قیمت ها اضافه می گردد تمامی قیمت ها به ریال می باشد.
(Iran hotel)

اتاق دو تخته:
هتل بزرگ فردوسی دارای 230 اتاق مجهز به امکاناتی چون: فرش، یخچال به همراه مینی بار، تلویزیون، کانالهای ماهواره ای، تهویه مطبوع، سرویس بهداشتی، سیستم صوتی و تلفن های راه دور بوده و از خدمات 24 ساعته روم سرویس بهره مند می باشند. سیستم Wi-Fi پوشش کامل اینترنتی بی سیم را فراهم ساخته است.
(Hotel iran)
 

اتاق های لوکس هتل فردوسی,استخر هتل فردوسی,هتل بزرگ فردوسی

 
سونا و استخر
آبی سبک مملو از اکسیژن، فرح بخش جان شما
استخر و سونای هتل بزرگ فردوسی در مساحت 520 متر مربع احداث شده. استخر هتل 16 متر طول و 12 متر عرض دارد و با کاشی کاری های زیبا و نمای آکواریوم تزیین شده است. این مجمو��ه شامل سونای خشک و بخار با فضای بزرگ، جکوزی و تونل بخار سرد و سالن بدنسازی می باشد. جدیدترین سیستم تصفیه آب در جهان این استخر مجهز به این فناوری مدرن می باشد.
(Hotel tehran)


برای کسب اطلاعت بیشتر به وبسایت هتل بزرگ فردوسی مراجعه کنید.
www.ferdowsihotel.com


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه