پارک جنگلی گیسوم يکي از نقاط ديدني استان گيلان

پارک جنگلی گیسوم یکی از نقاط دیدنی استان گیلانیکی از نقاط دیدنی استان گیلان و شهرستان تالش پارک جنگلی گیسوم است. مسیری زیبا و دیدنی درختان سر به فلک کشیده آن تونلی جنگلی را ایجاد کرده است که دل هر بیننده‌ای را با خود می‌برد. 

تصاویر پارک گيسوم, پارک جنگلي گيسوم

پارک جنگلی گیسوم

 

 پارک جنگلی گیسوم در ۱۸کیلومتری جاده تالش به انزلی قرار دارد. در جنوب پارک گیسوم رضوانشهر به فاصله ۱۴کیلومترو شمال آن شهر هشت پر با فاصله حدود ۲۰کیلومتر قرار دارد.


درختان جنگلی انبوه و انواع گونه‌های گیاهی چشم انداز زیبایی دارد به خصوص در فصل پائیز طبیعتی زیبا و دل انگیز برای دوستداران طبیعت دارد.

تصاویر پارک جنگلي گيسوم,عکس های پارک جنگلي گيسوم

پارک جنگلی گیسوم یکی از نقاط دیدنی استان گیلان و شهرستان تالش

 
 پارک جنگلی گیسوم  دارای پارکینگ در داخل محدوده پارک برای گردشگران می‌باشد. از دیگر امکانات آن :وسائل بازی کودکان- ورزشگاه- اردوگاه- پلاژ- متل- هتل- مناطق پیک نیک روزانه- کمپینگ طبیعی- مسیرهای راهپیمایی- مجموعه فضاهای جنگلی باقیمانده در ناحیه شرقی- جنگل شمشاد- موزه طبیعی گل و گیاه میباشد.

پارک جنگلی دکتر درستکار به مساحت 1071 هکتار که قسمتی از جنگلهای گیسوم را شامل می‌باشد، دارای طبیعتی بسیار زیبا و چشمگیر بوده و در 78 کیلومتری از مرکز استان در مسیر اصلی جاده رشت به آستارا واقع گردیده است. که در شرق آن رضوانشهر و در غرب آن هشتپر قرار دارد. 

آدرس پارک جنگلي گيسوم,امکانات پارک جنگلي گيسوم

 پارک جنگلی گیسوم در ۱۸کیلومتری جاده تالش به انزلی قرار دارد

 
این پارک به دلیل طبیعت بسیار زیبا و دیدنی و همینطور به دلیل موقعیت سوق الجیشی خود در جوار کوه و دریا و داشتن امکانات رفاهی از قطب سیاحتی و تفریحی برخوردار بوده و سالانه مسافران عبوری یا گردشگران بسیاری برای بهره گیری از فضای آن به پارک عزیمت می‌نمایند.

 


پارک مذکور دارای یک سری امکانات برای رفاه حال گردشگران و بازدیدکنندگان از پارک می‌باشد که عبارتند از: آلاچیق، سکوی نصب چادر، سرویس بهداشتی، میز و صندلی و نیمکت، کباب پز، سطل زباله و...  

 پارک جنگلي گيسوم, پارک جنگلي گيسوم کجاست

 پارک جنگلی گیسوم  دارای پارکینگ در داخل محدوده پارک برای گردشگران می‌باشد

   گيلان,جاهای دیدنی گيلان

  پارک جنگلی گیسوم  بکی از جاذبه های گردشگری گیلان میباشد

 تصاویر پارک گيسوم, پارک جنگلي گيسوم

  پارک جنگلی گیسوم مسیری زیبا و دیدنی و درختان سر به فلک کشیده ای دارد

  تصاویر پارک گيسوم, پارک جنگلي گيسوم

   پارک جنگلی گیسوم دارای طبیعتی بسیار زیبا و چشمگیر است

  مکانهای تفریحی گیلان,جاذبه های گردشگری گیلان

مساحت جنگل گیسوم  حدود ۸۰ هکتار است

گیلان،جاهای دیدنی گیلان

 

منبع:tishineh.com

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه